Kategóriák: Minden - оцінювання - методи - освіта - діагностика

a Діана Хутченко 1 éve

174

Формувальне оцінювання

Формувальне оцінювання спрямоване на покращення якості викладання та підвищення ефективності освітнього процесу. Воно дозволяє вчителям оцінювати академічні результати учнів, а також досліджувати їхні індивідуальні особливості.

Формувальне оцінювання

Формувальне оцінювання

Формувальне оцінювання – це про покращення якості викладання та підвищення ефективності освітнього процесу. За допомогою нього вчитель може оцінити не лише академічні результати, а й дослідити індивідуальні особливості дітей.


Діагностичні роботи

Діагностична складова психологічного забезпечення наповнюється дослідженнями особистісних параметрів та особливостей: виявлення причин труднощів у навчанні, інтелектуальному розвитку, соціально-психологічній адаптації; вивчення та визначення індивідуальних особливостей динаміки розвитку особистості, потенційних можливостей в освітньому процесі, професійному самовизначенні. Психологічне забезпечення освітнього процесу неможливе без здійснення фахівцями профілактики, корекції, консультування тощо, що спирається на діагностичну складову.

Діалог усний/письмовий
Робота з мовними одиницями
Читання вголос
Аудіювання

Принципи оцінювання

Прозорості
Об'єктивності
Точності

Технолгія формувального оцінювання

Формувальне оцінювання – це про покращення якості викладання та підвищення ефективності освітнього процесу. За допомогою нього вчитель може оцінити не лише академічні результати, а й дослідити індивідуальні особливості дітей.

Педагоги
Книги
Методична база

Завдання оцінювання

Завдання оцінювання — формулювання очікуваного навчального результату, який оцінюватимуть під час тестування.



Навчально-корекційна
Діагностико-коригуюча
Контрулююча функція

Рівні оцінювання

Нормативно-правова база

Додаток від 27.08.2019 р.
Додаток від 19.08. 2016 р.
Додаток від 20.08.2018 р.

Главная тема

Методи оцінювання

Методи оцінювання знань – письмові тести, усні та письмові іспити, метод інтерв'ю; методи оцінювання умінь та навичок – спостереження за трудовою діяльністю особи безпосередньо на її робочому місці, імітаційна діяльність (моделювання), кваліфікаційна пробна робота, пробна робота (за видом роботи).

Рефлексії емоційного стану
Інтерактивні
Рефлексії діяльності

Мета оцінювання

Мета оцінювання:

Вмотивованість
Прозорість
Об'єктивність
Досяжність