по Федорук Діана 3 лет назад
448
Больше похоже на это
Type in your name
Односпрямовані заняття (предметні) – це такі заняття, зміст яких лежить в площині однієї галузі знань, та хід заняття відбувається в межах одного виду діяльності, хоча можуть застосовуватись й інші види дій.
Work experience
This is one of the most important sections in your curriculum vitae. Make sure you specify all your previous work experience, part-time jobs, vacation jobs, voluntary work, and unpaid work experience that are relevant for the position you are applying for.
Пріоритетною залишається переважно навчально-дисциплінарна модель взаємодії, домінує пояснювально-ілюстративний метод навчання, що може спричинити зниження пізнавального інтересу, формування у дошкільників інтелектуального споживацтва.
Більшість предметних занять дозволяє формувати в дошкільників чітку систему уявлень, знань, певні вміння й навички в межах окремих освітніх галузей.
Предметні заняття розрізняють за провідним видом діяльності – мовленнєве, логіко-математичне, природознавче, музичне, фізкультурне та інші. Такі заняття супроводжуються вказівкою на наявність певної тематики. В такому разі краще при формулюванні назви заняття підкреслити його змістову спрямованість («Гості», «Будуємо дорогу»), а не провідний вид діяльності, наприклад, «Формування вимови звука «К»». Ми маємо вказати на мету, якої прагнемо досягти, а не те, чим будемо займатися. Також, слід утримуватись від недоречних гасел у назві заняття: «Ім’я за ім’ям – дорогою життя», що не відповідає аудиторії, для якої проводитиметься заняття.
Предметне заняття можуть бути тематичним, якщо всі завдання, які планується вирішити, педагог підпорядкує розкриттю певної теми засобами конкретної діяльності, наприклад, заняття з логічно-математичного розвитку з теми «На гостинах у ведмедів» (за мотивами казки «Три ведмеді»), у ході якого через різні складові математичної галузі (форма, величина, лічба, просторове орієнтування) буде реалізовано тему гостин.
Specify your work experience
Start with the most recent period.
Example: Jul 2013 - Jun 2016.
– форма дошкільного навчання, за якої вихователь, працюючи з групою дітей у встановлений режимом час, організовує і спрямовує пізнавальну діяльність з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини.
Educational background
Present your educational background in order to highlight your ability to learn and apply information, and achieve a variety of tasks and goals.
1) заняття дають змогу формувати знання у всіх дітей одночасно, у певній послідовності з урахуванням можливостей дітей, природного оточення, логіки засвоєння програмового змісту;
2) під керівництвом вихователя відповідно до програми у дітей формуються системні знання, розвиваються пізнавальні процеси, здібності, формується адекватне ставлення до природи.
1) Слід чітко визначити навчальні, розвивальні, виховні завдання, методи і прийоми, передбачений програмою зміст заняття.
2) Дотримуватися вікових особливостей проведення заняття.
3) Приміщення, в якому проходить заняття, має бути чистим, провітреним, добре освітленим, обладнаним меблями відповідно до зросту дітей.
4) У першій молодшій групі заняття триває 10-15 хв., у другій молодшій і середній групах – 15-20 хв., у старшій 20-25 хв., у підготовчій – 30-35 хв.
5) Потрібно протягом заняття чергувати різні види діяльності.
6) Поєднувати навчальну роботу на занятті й поза ним.
1) Діти здобувають досвід колективної роботи на занятті, усвідомлюють, що від успіху кожного залежить успіх групи.
2) Засвоєння знань здійснюється крізь призму діяльності (дослідницької, творчої, мовленнєвої).
1) Засвоєння знань здійснюється крізь призму діяльності (дослідницької, творчої, мовленнєвої).
2) Дітей приваблює зміст знань і умінь, у них з’являється інтерес до занять, уявлення про те, що, навчаючись, можна дізнатися багато нового і цікавого.
3) Активність дошкільників на заняттях забезпечуються методами і засобами, що стимулюють зацікавленість дітей змістом знань. До участі в занятті їх залучають його емоційною насиченістю, ігровими ситуаціями, сюрпризними моментами.
4) Заняття передбачає безпосередній процес спілкування з реальними об’єктами і явищами природи.
5) Робота на занятті апелює до почуттєвої сфери дитини
1) Заняття ґрунтується на емоційній чутливості дитини до засобів педагогічного впливу.
2) Активність дошкільників на заняттях забезпечуються методами і засобами, що стимулюють зацікавленість дітей змістом знань. До участі в занятті їх залучають його емоційною насиченістю, ігровими ситуаціями, сюрпризними моментами.
3) Заняття передбачає безпосередній процес спілкування з реальними об’єктами і явищами природи.
4) Робота на занятті апелює до почуттєвої сфери дитини.
5) Засвоєння знань здійснюється крізь призму діяльності (дослідницької, творчої, мовленнєвої).
4. Оцінно-контрольна діяльність
Рефлексивно-творчий компонент
3. Перетворювальна діяльність
Соціально-діяльнісний компонент
2. Пізнавальна діяльність
Пізнавально-діяльнісний компонент
1. Комунікативна діяльність
Предметно-просторовий компонент
Підведення підсумків
Метою є аналіз діяльності дітей на занятті, з’ясування шляхів використання здобутих знань після заняття, окреслення можливостей пізна-вальної діяльності на наступних заняттях.
Основна частина
Педагог послідовно реалізує навчальні завдання, організовує самостійну діяльність дітей, спрямовану на вирішення цих завдань.
Організаційний етап (вступна частина)
Метою є пробудження інтересу дітей до змісту заняття. Охоплює такі аспекти, як формулювання мети, пояснення шляхів її досягнення.
індивідуальні (1-4 дошкільнят).
індивідуально-групові (4-6 дошкільнят)
групові (10-12 дошкільнят)
фронтальні (з усіма дітьми групи)
комплексні заняття
Включають повідомлення дітям нових знань, повторення, закріплення, систематизацію і використання набутих знань, умінь і навичок. Такі заняття найпоширеніші у дошкільних закладах.
контрольні заняття
Покликані з’ясувати наявність у дітей знань, уявлень, умінь, навичок, перевірити розвивальний ефект виховання і навчання і на цій підставі окреслити напрями, зміст і методи подальшої роботи
заняття із закріплення і систематизації досвіду (організованого і стихійного) дітей
Передбачають осмислення сприйнятого і формування найпростіших узагальнень (заняття зі спостереження знайомих об’єктів, бесіди, дидактичні ігри)
заняття із засвоєння дітьми нових знань
Мають на меті постановку пізнавальних завдань, збагачення, уточнення знань про предмети і явища світу
музичні
з фізичної культури
з образотворчої діяльності
з формування елементарних математичних уявлень
з розвитку мовлення
з ознайомлення з природою
Specify the study period
Start with the most recent at the top.
Example: Sep 2009 - Jun 2013.
Specific courses you attended
List specific courses that you find relevant for the requirements of the position you are applying for.
What was the degree or certificate you received at graduation?
Name of the educational institution
Type in the name of the educational institution you have attended.
-це зовнішнє вираження узгодженої діяльності педагога і дітей, що здійсню-ється у певному порядку і режимі.
Contact information
Any CV or résumé needs to contain your contact information. This way, recruiters can get in touch with you.
Type in your personal phone number.
заняття
екскурсія
дидактична гра
індивідуально-групові
індивідуальні
групові
фронтальні