カテゴリー 全て - робота - навчання - творчість - життя

によって Алла Володимирівна Степова 1年前.

177

Борис Буєвський

Борис Буєвський, український композитор, відомий своєю багатогранною творчістю, почав навчання в музичній школі, яку закінчив за один рік замість чотирьох. Він продовжив своє музичне навчання у школі військових музикантів у Грузії, а потім у Ленінградському музичному училищі та Харківській консерваторії під керівництвом професора Дмитра Клебанова.

Борис Буєвський

Главная тема

Борис Буєвський

Життя

Робота
Редактором видавництва «Музична Україна» м. Киів
Викладачем Донецького музичного училища
Навчання
Харківська консерваторія

Навчається за класом композиції у професора Дмитра Клебанова.

Ленінградське музичне училище
Школа військових музикантів

З матір’ю переїжджає до Грузії, де навчається у школі військових музикантів, яка готувала фахівців для військових духових оркестрів.

Музична школа

Освітню програму чотирирічної музичної школи здолав за один рік.

Творчість

Стилі
Постмодернізм

Виразні риси творчості Б. Буєвського співзвучні із сучасними музично-креативними процесами, які композитор втілює у постмодерні тенденції. У кожному музичному жанрі маестро знаходить нові шляхи вираження, що стосуються тематики, засобів зображення, інтонацій, форм, які яскраво відрізняють його від інших митців, створюючи власний «почерк», надаючи йому самобутнього характеру та виразу.

Полістилістика

Композитор майстерно синтезує різні мистецькі жанри, стилі та напрямки сучасності. Використовує мотиви українського фольклору, музичної неокласики, симфонічні, джазові мотиви.

Жанри
Більше 10 симфоній

Кожна симфонія Б. Буєвського несе оригінальну художньо-конструктивну ідею. В них переважають урбаністичні, машинно-автоматичні, космогоністичні ідеї і в той же час на противагу «технічному» в діалектичну суперечку вступає «духовне», земне, природне та глибоко психологічне. Засобами оркестру композитор створює потрібні смислові відтінки, підсилюючі та акцентуючи ті чи інші творчі задуми.

Музика до кінофільмів
Музики до мультиплікаційних фільмів
Балети

«Устим Кармелюк»

За музичною формою - тричастинний концерт для оркестру фольклорних інструментів та хору.

«Пісня синього моря»

Зобразив воєнні події блокадного Ленінграду. Здобутком коспозитора стала симфонізація жанру та сучасна музична лексика, що дозволила твору посісти важливе місце у становленні українського балету на сучасну тему.

Вокальні твори

Естрадні пісні користувались неабиякою популярністю у слухача та виконувались знаменитими співаками того часу. Композитор створив понад 100 пісень, у яких поєднав фольклорні та джазові елементи. Яскраво представлений український мелос, гострий ритм,багата гармонія, розгорнуті вокальні та оркестрові партії.

"А вони летять"