Categorie: Tutti - комфорт - мотивація - управління

da Lyceum 9 Melitopol mancano 4 anni

489

Самооцінювання освітніх і управлінських процесів в Ліцеї №9 ММР ЗО та внутрішньої системи зебезпечення якості освіти. Директор - Чугай Лю�

Ліцей №9 ММР ЗО активно працює над удосконаленням освітнього та управлінського процесів, приділяючи значну увагу самооцінюванню та забезпеченню якості освіти. Директор Чугай Людмила Віталіївна керує впровадженням стратегій, спрямованих на розвиток ліцею та створення комфортного і безпечного навчального середовища.

Самооцінювання  освітніх і управлінських процесів в Ліцеї №9 ММР ЗО та внутрішньої системи зебезпечення якості освіти. Директор - Чугай Лю�

Самооцінювання освітніх і управлінських процесів в Ліцеї №9 ММР ЗО та внутрішньої системи зебезпечення якості освіти. Директор - Чугай Людмила Віталіївна

Методи збору інформації

Анкетування для батьків
Дні особистого прийому громадян і робота зі звененнями громадян.
Вивчення документації
Спостереження
Опитування для батьків щодо організації дистанційної освіти в ліцеї
Опитування для вчителів про організацію дистанційної освіти в ліцеї
Опитування для учнів щодо організації дистанційного навчання в ліцеї
Результати

Група у Facebook, долучайтеся!!!

Сайт Ліцею №9 ММР ЗО

Маршрут розвитку закладу на 2020/2021 навчальний рік

Управлянські процеси

Система управляння закладом освіти
Підтримка психолого-емоційного комфорту здобувачів освіти та їх батьків
Маршрут розвитку Ліцею 9 відповідно до Стратегії розвитку закладу 2018-2023 років

Педагогічна діяльність педагогічних працівників

Аналіз методичної роботи Ліцею №9 ММР ЗО з педагогічним колективом за 2019/2020 навчальний рік
Діяльність Центру педагогічної майстерності вчителів

Очікувані результати діяльності Центру:

1.   Підвищення педагогічної майстерності вчителів та розвиток творчого потенціалу кожної дитини, підтримка їх здатності до життєвого і професійного самовизначення, самовдосконалення і саморозвитку.

2.  Проведення серій відкритих уроків, виховних заходів педагогічними працівниками ліцею для вчителів міста та області.

3.  Огляд нових наукових видань та монографій з педагогічної майстерності вчителів.

4.  Участь учасників Центру у науково-педагогічних конференціях з питань педагогічної майстерності.

5.  Проведення педагогічних марафонів та творчих педагогічних змагань, конкурсів з педагогічної майстерності вчителя (в онлайн-режимі). 


Психологічний супровід педагогічного колективу з метою визначення якості освіти у ліцеї

Особлива увага в роботі психологічної служби ліцею приділяється супроводу учасників освітнього процесу. Робота практичного психолога спрямована на створення комфортних умов співпраці психолога-дитини-педагога-батьків, на пошуки шляхів взаємодії виховання особистості на різних етапах розвитку.

Основною метою роботи практичного психолога є не тільки психологічний супровід, а й просвітницька робота з педагогічним колективом для налагодження широкої конструктивної співпраці у педагогічному колективі. Просвітницька робота психологічної служби дає змогу педагогам розширювати свої знання в області психології, допомагає переборювати психологічні бар’єри, пов’язані з нововведеннями, розвиває навички педагогічної взаємодії, формує позитивні взаємини один з одним, адміністрацією, батьками та дітьми.

Основними формами психологічної просвіти в ліцеї протягом 2019/2020 н.р. було:
1.  Педагогічна рада, на якій практичний психолог створював дружній, працездатний педагогічний колектив, в якому кожен почував би себе відповідальним не тільки за доручену йому роботу, а й за всю діяльність у закладі освіти.

2.  Постійно-діючий психолого-педагогічний семінар, на якому психолог ліцею разом із педагогічним колективом розв’язував наступні завдання: створення цілісного портрету дитини; виявлення характеру та причин відхилень у навчанні та поведінці; розробка програми виховних та корекційних заходів; визначення шляхів та засобів корекційно- розвивальної роботи для педагогів та батьків.

3.  Індивідуальне та групове консультування здійснювалося, як правило, за заявленими проблемами як з педагогами, так і з батьками і з учнями.

Проведення діагностики вчителів було спрямовано на виявлення проблем щодо забезпечення якості надання освітніх послуг в ліцеї 

Робота шкільних методичних об'єднань

На засіданнях шкільних методичних об’єднаннях педагоги знайомились із досягненнями педагогічної науки й передового педагогічного досвіду. Ефективними формами методичної роботи стали: творчі звіти та творчі майстерні, зустрічі в педагогічних вітальнях, аукціони педагогічних ідей, ділові педагогічні ігри, тренінги і практичні заняття, панельні дискусії, під час яких детально розглядалися окремі теоретичні положення та педагогічні ситуації, спрямовані на обмін досвідом та його поширення, колегіальну взаємодопомогу в роботі.

У рамках роботи міських методичних об’єднань творчий та нестандартний підхід до підготовки і проведення методичних заходів на базі ліцею №9 застосовують наші педагоги, які поширюють свій досвід серед педагогічної спільності міста та області.  


ШМО вчителів предметів оздоровчого циклу (керівник: Романцева Т.Д.).

Творчий звіт «Формування здорового способу життя на уроках фізичної культури» (проводить Юрій ДЮЖИКОВ)

ШМО вчителів предметів художньо-естетичного циклу (керівник: Колос Н.В.).

ШМО вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу (керівник: Дрізік Г.В.).

Міський семінар на тему «Використання додатків GOOGLE у навчальному процесі та професійній діяльності вчителя хімії» (проводить Галина ДРІЗІК)

ШМО вчителів предметів математичного циклу (керівник: Федак І.М., учитель математики).

ШМО вчителів предметів філологічного циклу (керівник: Федоренко В.Ю., учитель української мови та літератури)

Майстер-клас для міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з теми «Упровадження дистанційного навчання з української мови та літератури у контексті нової парадигми освіти» (проводить Віра ФЕДОРЕНКО)

Творчий звіт-воркшоп з досвіду роботи для вчителів української мови та літератури Запорізької області «Інтеграція медіаосвітніх елементів на у роках української словесності з метою розвитку критичного мислення та лінгвокреативної особистості учня» (проводить Марина САКЛАКОВА)

Розбудова інноваційно-інформаційного середовища ліцею

Конференція для педагогічних працівників ліцею «Концепт співробітництва. Безпека праці та здоров’я працівників ліцею»

Проведення Backend-MeetUp упевнило педагогів ліцею, що стресові ситуації стають дієвим поштовхом до саморозвитку та рішучих змін. Організація дистанційної освіти зумовила новий погляд на організацію факультативів, курсів за вибором та гуртків художньо-естетичного компоненту. Вони стали не тільки важливою ланкою у розширенні меж навчальної діяльності учнів, але й безумовним інструментом для подолання стресових ситуацій як для дітей та їхніх батьків, так і для педагогів. Під час проведеної конференції було проаналізовано охоплення учнів дистанційною освітою, стан роботи факультативів та курсів за вибором, гуртків ХЕКу. Практичним психологом було надано поради «Життяв режимі карантину».


Онлайн-конференція, під час якої педагоги презентували проєкти «Школа простір життя дитини»

Педагогічні ради: «Учнівське самоврядування в умовах нових стандартів освіти – шлях до самореалізації особистості»; «Навчаємо по-новому, або Виховання ключових компетентностей в умовах нової української школи»; онлайн-педагогічна рада «Ціннісні орієнтації педагогічного супроводу обдарованих учнів в освітньому середовищі ліцею»

Круглий стіл «Система внутрішнього забезпечення якості освіти», на якому адміністрація закладу представила основні вимоги щодо проведення сучасного уроку

Педагогіка партнерства
Ефективна робота Ради ліцею і співпраця з батьківською радою
Постійне самовдосконалення і самоосвіта вчителів
Діяльність педагогічного колективу
Поширення власного передового педагогічного досвіду
Якість навчальної діяльності здобувачів освіти Ліцею № 9
Педагогічна рада: «Фахова майстерність і творчість вчителя – важлива умова реалізації Концепції “Нова українська школа” (05.11.2019)

Система оцінювання здобувачів освіти

Результативність участі обдарованих учнів ліцею у інтелектуальних змаганнях, конкурсах, науково-дослідницької діяльності
Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти в ліцеї
Мотивація учнів до розвитку - "Talent-фактор"
Чек лист Система оцнювання здобувачів освіти

Керівництво закладу сприяє створенню психологічно комфортного середовища

Нестандартні форми педагогічних рад
Корпоративні заняття, які є профілактикою професійної деформації

Організація освітнього середовища

Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору
Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації
Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання і праці
подтема
Облаштування подвір'я шоли