Luokat: Kaikki - історія - україна - вплив - символи

jonka Alexey Shybalov 6 vuotta sitten

507

Каменярі модернізованої України

Масонство почало проникати в Україну наприкінці 18 століття через Польщу, Росію та країни Західної Європи. Західні регіони були під впливом польських масонів, а східні та центральні регіони - російських.

Каменярі модернізованої України

Каменярі модернізованої України

В Україну масонство проникає наприкінці 18 сторіччя. Основні шляхи проникнення масонства в Україну проходили через Польщу, Росію та безпосередньо із західноєвропейських держав. У зв'язку з чим Галичина та Правобережжя перебували під впливом польських масонів, а Лівобережжя та Слобожанщина — російських.

Засновником масонства на українських землях в складі Російської імперії вважається Джеймс Френсіс Едвард Кейт (1696-1758) - шотландський дворянин, головний командир Малоросійського тимчасового Правління гетьманського уряду (з 6 липня 1740 по 1741 рр.) у Глухові, генерал-аншеф на російській військовій службі, прусський генерал-фельдмаршал.



Відомі українські масони

Михайло Грушевський

Український історик, громадський та політичний діяч. Голова Центральної Ради Української Народної Республіки, перший президент УНР.

Кирило Розумовський

Український військовий, політичний і державний діяч. Останній гетьман Війська Запорозького. Представник козацького роду Розумовських.

Симон Петлюра

Український державний та військовий діяч, головний отаман військ УНР, голова Директорії УНР. Перший Великий Магістр Великої Ложі України.

Микола Драгоманов

Український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, фольклорист, громадський діяч, представник відомого роду українських громадських і культурних діячів Драгоманових.

Іван Котляревський

Український письменник, поет, драматург, основоположник сучасної української літератури, громадський діяча, автор "Енеїди".

Власть в Украине захватили масоны

Суспільно-політичний рух: Масонство. Перша половина 19 ст.

Відомі масони

Джордж Вашингтон

Джордж Вашингтон — американський державний діяч, перший президент Сполучених Штатів Америки (1789-1797)

У 1789 Джордж Вашингтон був одноголосно обраний першим президентом США. У 1792 його переобрали на другий термін. Будучи главою держави, сприяв зміцненню Союзу, втіленню в життя принципів конституції і будівництва столиці Сполучених Штатів. Займався формуванням центральних органів влади і системи управління, створював прецеденти інституту президентів, заохочував розвиток економіки. Підтримував дружні стосунки з Конгресом. У 1794 році придушив перше в історії США повстання проти державної влади. У зовнішній політиці уникав втручання в справи європейських держав. Відмовився балотуватися на президентський пост утретє. Перед відходом звернувся до нації з прощальним посланням. Покинувши пост президента, Вашингтон пішов у Маунт-Вернон, часто відвідував столицю. Конгрес присвоїв Вашингтону титул Батька Батьківщини. Під час загострення відносин з Францією влітку 1798 Вашингтон символічно був призначений головнокомандуючим армією. У ніч на 15 грудня 1799 року Вашингтон помер. 18 грудня був похований в Маунт-Верноні.

Бенджамін Франклін

Бенджамін Франклін (1706 — 1790) — американський політичний діяч, вчений, журналіст.

Франклін залишив по собі спогади як про особистість надзвичайно різнобічну; в його біографії можна знайти безліч цікавих фактів. Так, він був членом однієї з найбільших масонських лож, видатним вченим, які зробили певний внесок у розвиток відразу ж декількох наук. Головною сферою його наукових інтересів була фізика, і найбільш значущими стали праці з електрики. Зокрема, ним було доведено, що блискавка має електричну природу, винайдені т.зв. франклінова піч, лампочки для вуличних ліхтарів, громовідвід і ін. У 1789 р. Російська академія наук обрала його почесним членом; цей же статус йому присвоїли наукові установи і спільноти інших країн. Перебуваючи в Філадельфії, 14 квітня 1790 р. Франклін помер. Його похорони проходили 17 квітня з безпрецедентним розмахом при величезному скупченні народу.

Уїнстон Черчілль

Сер Ві́нстон Леонард Спенсер-Че́рчилль народився 30 листопада 1874— 24 січня 1965 — державний діяч Великої Британії, письменник, найбільше відомий як прем'єр-міністр цієї країни у роки Другої світової війни , лауреат Нобелівської премії з літератури 1953 року «за неперевершеність історичного й біографічного опису, за блискуче ораторське мистецтво, з допомогою якого відстоювалися найвищі людські цінності»

Марк Твен

Марк Твен (настоящее имя – Сэмюэл Клеменс) – писатель и журналист, известный в Америке общественный деятель. Демократ и гуманист, отстаивавший в XIX веке права всех людей, в независимости от цвета кожи.

Чарльз Дарвін

Чарльз Роберт Дарвін (1809 — 1882) — англійський натураліст, мандрівник, засновник дарвінізму. Його праці, присвячені еволюції живих організмів, справили величезний вплив на історію людської думки, ознаменували собою нову епоху в розвитку біології та інших наук.

Таємна зустріч масонів усього світу

Хто такі масони?